A Review Of Dedicated Sunucu

Taşınabilir bellek ya da RAM mantığı ile çalışması ısınma sorunlarınında ortadan kalkmasını sağlar.

Bilgisayar bir bayiden satın alındıysa herhangi bir onarım ayarlanmadan önce bilgisayarın sizing ait olduğunu onaylamanız gerekir. Ayrıca, faturanın bilgisayarı sizing satan şirkete değil, doğru hesap için oluşturulduğundan da emin olmanız gerekir.

Ancak endişelenmeyin, sistemler açık bir şekilde ayrılmıştır. Sunucudaki diğer müşterileri sizin sayfanıza ve sayfanızın yönetimine erişemezler. Ayrıca sisteminiz seven gün 24 saat izlenir ve DDoS saldırılarına karşı korunur. GoDaddy Web Hosting hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kiralık Server olarakta isimlendirilen yapının iki farklı kullanım amacı bulunur. Bu sunucular kaynaklarını herhangi bir website ile paylaşmak istemeyen kişi ya da kurumlar tarafından tercih edilmektedir. Paylaşımlı sunucularda ortaya çıkabilecek olan olumsuz durumların ortadan kaldırılması adına bu sunuculara yönelim gösterilebilir.

Aşağıda dedicated sunucunuz check here için satın alabileceğiniz ek özellik ve hizmetler listelenmiştir.

Alınacak sunucu barındırma hizmetleri ile tüm değişiklikleri yapabilirsiniz. Ayrıca sunucunuz ile ilgili raporları da alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin, sizing özel ekonomik sunucu teklifimizi birlikte oluşturalım Canlı Destek

Bulut sunucu binlerce sanal işlemcinin hazır olduğu bir havuzdan sekiz adedi sizin sunucunuzu çalıştırmak için atanacaktır. Bunlardan birinde sanal bir arıza oluşur ise havuzdan yeni bir tanesi çok kısa bir süre içinde görevlendirilir.

Tüm kaynaklar measurement tahsis edildiği için dilediğiniz işletim sistemini kurabilir ve dilediğiniz uygulamayı hızlı bir şekilde barındırabilirsiniz.

Tüm sunucularımız, sunucu modeline göre paylaşımsız 100mbit ve 1000mbit full duplex porta sahiptir ve bu hızla kesintisiz Türk Telekom internet erişimi yapabilir.

Tüm fiziksel sunucularımız Bursa'da DGN veri merkezinde kendimize ait kabin, ekipman ve community altyapsında barınmaktadır.

Aşağıda dedicated sunucunuz için satın alabileceğiniz ek özellik ve hizmetler listelenmiştir.

İnternet erişim omurgamızın kapasitesi four x 10Gbps. İnternet çıkışımız %one hundred yedeklidir. Herhangi bir kapasitesi ihtiyacı Türk Telekom tarafından anında karşılanabilmektedir.

Tüm kaynaklar measurement tahsis edildiği için dilediğiniz işletim sistemini kurabilir ve dilediğiniz uygulamayı hızlı bir şekilde barındırabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *